Vítáme Vás v MŠ Čtyřlístek

Že jste o takové mateřské škole neslyšeli? Tak je právě čas na jednu takovou „skutečnou pohádku“. Bylo, nebylo… je tomu právě 40 let, kdy byla za devíti horami a devíti řekami pod památnou horou Říp u soutoku řeky Labe a Vltavy založena Mateřská škola Pod Vrchem. Prošla čtyřmi desetiletími, rostla, rozvíjela se a stále se rozvíjí. V letošním školním roce dokonce oslavovala. Zvali se hosté, vzpomínalo se, zpívalo, veselilo a jak to tak na slavnostech bývá, rozdávaly se i dárky. Ten největší dárek přinesly mateřské škole tři vlídné, milé a dobré sudičky. Zaměstnanci vymysleli návrhy na nový název školy. Rodiče měli možnost prostřednictvím ankety vybrat z několika variant – MŠ Pastelka, MŠ Kytička, MŠ Stonožka, MŠ Čtyřlístek, ponechat stávající název MŠ Pod Vrchem anebo vymyslet návrh vlastní. Nápadů nebylo málo a bylo opravdu z čeho vybírat – MŠ Duha, Písnička, Ovečka, Kopeček, Sluníčko, Pampeliška, Kamínek, Beruška, Šikula, Radost, Ponožka, Klubíčko, Dinosaurus, Zahrada, Medvídek, Trpaslíci, Auto, Zvířata, Broučci, Kuřátka, Koťata, Kopretina, Duhová pastelka, Pohádka, Beránek, Mateřídouška, Kostička, Pod Kopečkem, Veverka. Zřizovatel pak pomohl mateřské škole změnu názvu realizovat. Ptáte se, jak to všechno dopadlo? Který název získal největší počet hlasů? Nadpis tohoto článku Vám jistě napoví. Od 1. 9. 2019 nese škola nový název Mateřská škola Čtyřlístek, Mělník, příspěvková organizace. Přejeme mateřské škole mnoho zdaru a sil do dalších let a půjdete-li kolem, zastavte se. Rádi Vás přivítáme. Žijeme tu spolu šťastně a máme spoustu dětí. Zazvonil zvonec a školní rok v Mateřské škole Čtyřlístek právě začíná… 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *