PROHLÁŠENÍ ŠKOLY ze dne 5. 3. 2020

Po dohodě se zřizovatelem doporučuje Mateřská škola Čtyřlístek rodičům, aby děti, které trávily jarní prázdniny v rizikových oblastech s výskytem onemocnění COVID-19 působené novým koronavirem v Evropě, po dobu dvou týdnů nenavštěvovaly mateřskou školu.

Den otevřených dveří

V sobotu 18. 4. 2020 od 9 do 12 hodin jste srdečně zváni všichni, kteří se chcete přijít do MŠ podívat, pohrát si a získat další informace. V 10 hodin je připraveno pro děti divadelní představení.

Vítáme Vás v MŠ Čtyřlístek

Že jste o takové mateřské škole neslyšeli? Tak je právě čas na jednu takovou „skutečnou pohádku“. Bylo, nebylo… je tomu právě 40 let, kdy byla za devíti horami a devíti řekami pod památnou horou Říp u soutoku řeky Labe a Vltavy založena Mateřská škola Pod Vrchem. Prošla čtyřmi desetiletími, rostla, rozvíjela...

Zápis do MŠ

Zápis dětí do mateřské školy pro školní rok 2019/2020 proběhne 14.5.2019 od 9 do 16 hodin. Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání a informace k zápisu 2019 naleznete v sekci formuláře ke stažení.